JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST!

Využijte až 100% dotaci na zateplení!

Zateplení vašeho domova je nyní snadnější než kdy jindy. Využijte výhod dotace Nová zelená úsporám Light a získejte finanční podporu na izolace. Finanční prostředky na zateplení obdržíte předem před provedením prací.
DOTACE AŽ 120.000,-Kč
Ve stručnosti Vám představíme základní možnosti zateplení a výše finanční podpory od NZÚ Light
 • Zateplení střechy
  • Podpora je poskytována na zateplení nebo doplnění stávajícího zateplení plochých, pultových a šikmých střech.
  • Musí být zateplena celá střešní konstrukce nad vytápěnými prostory domu
  • Požadovaná tloušťka tepelné izolace je minimálně 300 mm.
  Nárok na dotaci: 120 000,- Kč
 • Zateplení stropu pod půdou
  • Podporováno je zateplení stropu nad bytovými prostory, zateplení se provádí na volnou plochu podlahy na půdě, případně do dutin nebo na kombinaci obou variant.
  • Zateplení musí být provedeno v celé ploše nad vytápěnými prostory.
  • Požadovaná tloušťka tepelné izolace (včetně stávající) je minimálně 300 mm
  Nárok na dotaci: 50 000,- Kč
 • Zateplení podlahy
  • Podporováno je zateplení podlahy na u vytápěných místností, případně podlahy či stropu nad nevytápěnými prostory (např. nad nevytápěným sklepem, suterénem atd.)
  • Zateplení musí být provedeno v celé ploše nad vytápěnými prostory.
  • Požadovaná síla tepelné izolace je minimálně 120 mm
  Nárok na dotaci: 60 000,- Kč
Jak funguje celý proces?
Velká úspora za energie. Rychlá realizace. Jednoduše a bez starostí.
Konzultace zdarma
Vaše pohodlí je naší prioritou! Když nás kontaktujete, nejenže vám zavoláme zpět, ale přijedeme přímo k vám. Poskytneme zdarma odbornou konzultaci, poradíme vám s ideálním řešením pro váš domov a odpovíme na všechny vaše otázky. A co je nejlepší? Tyto konzultace jsou pro vás zcela ZDARMA.
Vyberte si poradce
Na stránkách NZÚ Light si vyberte svého vlastního poradce, který vám bude k dispozici při vyřizování dotace. Pomohou Vám navigovat procesem a zajistí, že budete mít přístup k maximálním výhodám dotace pro vaše zateplení. Vyberte si poradce, který vám bude nejblíže a bude Vám nejvíce vyhovovat.
Obdržíte peníze
Po vyřízení a schválení dotace Nová zelená úsporám Light získáte celou schválenou částku předem a bez zbytečných komplikací. Jakmile je vaše dotace schválena, můžete si být jisti, že finanční prostředky budou rychle k dispozici pro zahájení procesu zateplení vašeho domova
Zateplujeme
S naším týmem profesionálů budete mít zateplení hotové za jeden den, a většinou do deseti dnů od objednání. Tím nejen získáte skvělou izolaci, ale také začnete šetřit na energiích již ve stejný den. Rychlost, efektivita a okamžité úspory jsou pro nás klíčovými prvky, které přinášíme každému našemu klientovi.
Získejte zateplení ZDARMA
Využijte možnosti zateplení s výhodnou dotací! Nová zelená úsporám Light pokryje všechny, nebo většinu nákladů na zateplení. Vyplňte náš rychlý kontaktní formulář níže a užijte si funkční izolace. Bez stresu, bez starostí – teď je ten správný čas udělat něco dobrého pro svůj domov. Dejte svému bydlení nový rozměr pohodlí.
Kontaktujte nás:

Radimovská 68

549 54 Police nad Metují

IČO: 60112336

DIČ: CZ60112336


Tel.: +420 724 543 519

Made on
Tilda